Gildia TryHarder. Rising Force Online. Solus Server.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-05-30 21:12:13

dudisz4

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-11
Posty: 18
Punktów :   

Odchodze z gildi

Moja decyzja jest taka poniewaz sami widzicie co sie dzieje...nie ma wogole zadnych party,zadnych wypadow..zreszta jak wchodzisz do gry to widzisz 1-3 online max i same male lvl...robcie co chcecie...zegnam was Astino

Offline

 

#2 2008-05-30 21:32:36

PrincessOfDark

Valker

status 4624848
9227702
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2008-04-19
Posty: 26
Punktów :   
Klasa postaci: Spirualist

Re: Odchodze z gildi

Widzisz...
Zamiast odchodzić z gildii powinieneś dać pomysł jak naprawić zaistniała sytuacje.
Każdy głupi może powiedzieć: jest źle - naprawcie to.
A mądry powie: Nie jest dobrze, ale pomyślimy i jakoś to naprawimy razem.

Od razu widać jaki masz stosunek do gildii. Gildia tobie , a ty gildii nic.

Nie lubie takich ludzi ale cóż zrobić ....

Offline

 

#3 2008-05-30 21:48:14

dudisz4

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-11
Posty: 18
Punktów :   

Re: Odchodze z gildi

I tu sie mylisz...caly czas jak cie nie bylo to pomagalem zapytaj sie kubby...ile mozna ich zachecac do grania no sam powiedz???jeszcze nie odszedlem...i dlatego zrobilem sobie postac w acc(nie mam co  robic) xD..Mam juz 30 lvl (od wczoraj)jeszcze troche i cie wybije na Eterze Princess xD

Offline

 

#4 2008-05-30 22:37:09

Kertos

Użytkownik

1473479
Call me!
Skąd: Płock/ Łódź
Zarejestrowany: 2008-04-12
Posty: 24
Punktów :   
Klasa postaci: 47 lvl Black Knight

Re: Odchodze z gildi

Spokoj panowie/ panie jest tak stosunek jest jaki jest, Astino fajnie ze grasz Acc, tez sie nad tym zastanawiaem na 3 postaci, ale nie chce mi sie dlatego zostaje w cora, Bede pomagal wszystkim ktorzy tego beda chcieli teraz  bede mial sesje jasne ze moge w grze byc mniej widoczny niz zawsze ale nie przestaje grac 2/3 czasem wiecej razy loguje sie do gry jak nie Kertosem to Amesia. Rzucielem propozycje o stworzenie nowej gildii TryHarder_II. albo pozostanie w tej i zastanowienie sie co i jak zrobic. Napisalem do Agnieszki zeby sie odezwala na forum i czekam na jakas odpowiedz. Ludzie naprawde mi zalezy na tym zebysmy grali wszyscy, ile razem zrobilismy juz, expienie na AB, wspolne wypady na Caliany, ostatnio jak wbilem 47 wypady do VC, mozemy wbic szybko wam lvl i dzialac bez stresu, ale jak sie loguje i nie ma nikogo to szkoda mi czasu ktory poswiecilem wam na wbijanie lvli. Szkoda ale powiem ze bylo warto mimo wszystko. xD

ok w poniedzialek na 100 % jestem w grze od 15 dlatego chetnych zapraszam do dyskusji co robimy!

Ostatnio edytowany przez Kertos (2008-05-30 22:40:17)

Offline

 

#5 2008-05-30 22:53:56

dudisz4

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-11
Posty: 18
Punktów :   

Re: Odchodze z gildi

No spoko...ale tutaj nie ma juz z kim zadnego party zrobic...no w 2 nie pojde na cos mocniejszego bo waste albo bedziemy padac jak muchy...np dzis sam na CW bylem tylu az nas bylo online xD

Offline

 

#6 2008-05-31 02:25:54

thameth

Qki aka Falia

Zarejestrowany: 2008-04-10
Posty: 41
Punktów :   
Klasa postaci: Summoner

Re: Odchodze z gildi

jedyne co ci moge powiedziec to... nara... ja zostaje i chce jak najlepiej dla naszej gildii i mam nadzieje ze odzyjemy i w koncu ogarniemy cos... TryHarder II to dobry pomys puki co wiec jestem absolutnie za w poniedzialek obgadamy wszystko dokladnie cya

Offline

 

#7 2008-05-31 09:02:39

MiroZabijaka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-09
Posty: 46
Punktów :   

Re: Odchodze z gildi

Ja to teraz czekam na ponowne przyjecie do gildii. Co do TH_II to trzeba omowic po co i dla czego. Astino, szkoda ze odchodzisz, ale mam do ciebie prosbe, nie zabijaj mnie jak bedziesz gral acc. Kertos, jestes swój chłop, jak chodzi o mnie to bede gral TYLKO w RFa (o ile dalej bede mogl sie logowac) i TYLKO Corą. I jak ktos nie wie czemu tyle czasu mnie nie bylo, to nie dla tego ze gralem w Rohan (gralem w niego max 30min) a dla tego ze nie moglem sie zalogowac postaciami ktore sa w gildii i dal tego tez ja opuscilem. <3












                                                                                                               
                                                                                                                                             Miro

Offline

 

#8 2008-05-31 09:53:19

Wiran

---

Skąd: ----
Zarejestrowany: 2008-04-15
Posty: 26
Punktów :   

Re: Odchodze z gildi

Wygląda na to że po prostu odszedłeś bo mamy słabą gildie ....
Jeśli tak bardzo ci źle to odejdź....

Nie będę płakał

Offline

 

#9 2008-05-31 14:33:44

Kertos

Użytkownik

1473479
Call me!
Skąd: Płock/ Łódź
Zarejestrowany: 2008-04-12
Posty: 24
Punktów :   
Klasa postaci: 47 lvl Black Knight

Re: Odchodze z gildi

Astino powiem tylko 1 mozesz odejść ale jeśli b edziesz chciał wrócić to zapraszam xD

Offline

 

#10 2008-05-31 19:10:31

dudisz4

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-11
Posty: 18
Punktów :   

Re: Odchodze z gildi

gram na razie w acc i od czasu do czasu loguje sie na Astino...zaczne nim grac jesli sytuacja sie poprawi

Offline

 

#11 2008-05-31 20:42:26

thameth

Qki aka Falia

Zarejestrowany: 2008-04-10
Posty: 41
Punktów :   
Klasa postaci: Summoner

Re: Odchodze z gildi

dudisz4 napisał:

I tu sie mylisz...caly czas jak cie nie bylo to pomagalem...

dudisz4 napisał:

Astino...zaczne nim grac jesli sytuacja sie poprawi

i tu wychodzi ta pomoc ;]

Offline

 

#12 2008-05-31 21:27:30

Angroo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-16
Posty: 13
Punktów :   
Klasa postaci: Summoner

Re: Odchodze z gildi

tak kertos mozesz pisać na forum czy gdzieś że bedziesz expił itp ale jak już jestes w grze to niemasz czasu albo cos takiego wiem to bo pamietam jak grałem....trzymałem bardziej z tymi low lvl z gildi bo oni bardziej byli pomocni niż ty czy niektórzy z wiekszym lvl....a i mozna było pozartowac a nie to co z niektórymi odrazu z morda skacza......jeśli chodzi o TH_II to jestem za bo ta sytuacja która panuje teraz jest w gildi jest okropna....mozecie napisac ze ja niemam RF'a i niewiem co sie dzieje ale mam kolege i on w to gra i u niego grałem....i patrzyłem co sie dzieje i widze też to po tym co wy piszecie na forum sorki za nieobecność ale niemam teraz za dużo czasu "niedługo" powinnem być ale niewiem dokładnie ile to bedzie to "niedługo" Pzdr                                                                                                                                                 










Angroo

Ostatnio edytowany przez Angroo (2008-05-31 21:28:40)

Offline

 

#13 2008-05-31 22:45:54

Kertos

Użytkownik

1473479
Call me!
Skąd: Płock/ Łódź
Zarejestrowany: 2008-04-12
Posty: 24
Punktów :   
Klasa postaci: 47 lvl Black Knight

Re: Odchodze z gildi

Tak masz rację mówiłem, że będę expił, ale jak mam expic jak co niektórzy nie maja wymaganego lvl żeby być ze mną w Party. Po drugie z doświadczenia wiem że najlepiej exp leci jak party bije ze słabszym lvl, wiecej ataków wchodzi w moba, są przez to większe bonusy. Angroo powiedziałeś dobre zdanie

sorki za nieobecność ale nie mam teraz za dużo czasu

ja gram i czasami sie zdarza że nie mam czasu. Po drugie najczęściej gram wieczorami albo w godzinach porannych co może potwierdzić Falia z którym często siedziałem na etherze grubo po 24. W ciągu dnia  czasem mam np 30 min gry bo akurat tak przypada mi przerwa między zajęciami i wtedy nie opłaca mi sie wtedy robić party.
PS. Nie mam nic jeśli chodzi o pretensje jeśli ktoś ma do mnie i proszę żeby nikt mnie nie bronił, bo faktycznie muszę sie przyznać że paru osobom nie pomogłem w grze bo akurat tak sie złożyło. Za co wszystkie te osoby przepraszam.

W tym tygodniu mówię prawie cały poniedziałek poświęcam na expienie ludzi, we wtorek mnie nie będzie bo mam do późna zajęcia na uczelni i projekt muszę zrobic na środę ale do piątku będę praktycznie codziennie na 100 % na CW.

Widzę że wiele ludzi się pokazało na forum i dobrze że wszyscy chcą wiedziec co sie dzieje i może chcą coś zmienić. Podoba mi się że codziennie ktoś zagląda.

Uwaga obwieszczenie!!!
Wbijajcie lvl w party z lvl o 5 mniejszymi niż wy wtedy exp najlepiej leci.

Offline

 

#14 2008-05-31 23:33:24

thameth

Qki aka Falia

Zarejestrowany: 2008-04-10
Posty: 41
Punktów :   
Klasa postaci: Summoner

Re: Odchodze z gildi

imo nikt nie powinien miec do ciebie pretensji bo prosic o pomoc a nalegac kilka razy dziennie to roznica

co do mnie to praktyki sie skonczyly wiec jeszcze 3 tygodnie szkoly a co za tym idzie  bede tylko w godzinach popoludiowych

Offline

 

#15 2008-05-31 23:39:59

Kertos

Użytkownik

1473479
Call me!
Skąd: Płock/ Łódź
Zarejestrowany: 2008-04-12
Posty: 24
Punktów :   
Klasa postaci: 47 lvl Black Knight

Re: Odchodze z gildi

Wklejam e-mail od Agnieszki w celu potwierdzenia że będzie grała

http://images23.fotosik.pl/222/f85f0f29ea8fe9f0m.jpg

dyskusję o zmianach będą w poniedziałek w rf'ie, czekam na wasze propozycję !!!

Ostatnio edytowany przez Kertos (2008-05-31 23:44:02)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
gdzie zmniejszyć rozmiar zdjęcia termoformowanie strony internetowe - hauerpower