Gildia TryHarder. Rising Force Online. Solus Server.


  • Index
  •  » Kosz
  •  » GvG z Deviance | środa, godz. 18:00

#1 2008-04-02 14:43:26

spagg

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-14
Posty: 102
Punktów :   
Klasa postaci: Templar | 48lvl

GvG z Deviance | środa, godz. 18:00

Witajcie,

Udało mi się dogadać, aby dziś zrobić GvG z Deviance. Pierwsze jest na próbę, musimy sprawdzić, czy można im ufać. Ma to być GvG typu "friendly", czyli wyniki jest z góry ustalony. Dziś wygrywają oni, od razu umówimy GvG na jutro, któe wygramy my. Jeśli dziś złota nie oddadzą po wygranej, to układ przepada, a ja będę ich ścigał na chaos potach (i nie na Tori ). Wydaje mi się jednak, że wszystko powinno być ok, PrinceCora (ich lider) wydaje się być rozsądną osobą.

Czas: dziś 18:00
Miejsce: Spire Plain przed HQ.
Typ: friendly (nie bijemy się, chyba że ktoś się umówi z przeciwnikiem np 1vs1)

Dla tych co nigdy nie robili GvG:
GvG jest to walka pomiędzy dwoma gildiami. Podobna jest do futbolu amerykańskiego. Drużyna ma za zadanie przejąc piłkę (gravity stone - czerwona kulka z poświata aż do nieba) i donieść ją do bramki przeciwnika. Piłka pojawia się w jednym z trzech wyznaczonych do tego miejsc na polu bitwy (środkowy, lewy i prawy spawn). Osoba która niesie piłkę biega znacznie wolniej, nie można jej buffoać, nie działąją bronie wind. Zadaniem innych jest osłanianie tejże osoby. Druga drużyna ma za zadanie przejąć piłkę, czyi zabić tego kto ją niesie. Proste. Na GvG nie tracimy CP, więc nie obawiajcie się, że zginiecie. Mecz trwa 30 min.

Przed GvG, na ok 3-4min, każdy dostanie zapytanie, czy chce w nim uczestniczyć (niebieski wykrzyknik w lewym dolnym rogu ekranu). Ważna sprawa - jeśli klikniemy YES to po ok minucie pojawi się odliczanie (też 1min) i po jego ukończeniu przeniesiemy się na GvG. Ale jest też jeden trik który można wykorzystać. Jeśli nie chcemy od razu przenosić się na GvG bo np. expimy/farmimy itp możemy kliknąć teleport później, ale nie później niż max 30min do jego pojawienia. Wtedy po kliknięciu YES przeniesiemy się na GvG. Ważne, aby zdążyć przybyć na 3-4 min przed końcem (wtedy jeszcze dostaniemy CP i medal z GvG). Zasadniczo, jeśli ktoś chce zrobić w ten sposób to niech co jakiś czas pyta się na czacie gildiowym ile jeszcze zostało do końca meczu.

Za GvG dotajemy CP. Wygrani po 2000CP, przegrani po 100CP. Każdy natomiast dostaje medal Warrior's Witness. 7 takich medali zanosimy do hero i wypada nam niespodzianka (warto!).


http://img409.imageshack.us/img409/1716/sygypkmthfckpi5.jpg

Offline

 

#2 2008-04-02 15:40:08

MisiekPL

Użytkownik

3661673
Zarejestrowany: 2008-03-14
Posty: 64
Punktów :   
Klasa postaci: Artist 46lvl / Grazier 40lvl

Re: GvG z Deviance | środa, godz. 18:00

ja jeszcze dodam, że niespodzianką mogą być: tabletki przywracające stracony exp, jetpack, ore+4 z których wypadają gemy t4, portale do Elan... przerobienie ore+4 kosztuje 1m lub 1.5m bo nie pamiętam... jeśli o czymś zapomniałem lub coś ominąłem to mnie poprawcie

Offline

 

#3 2008-04-02 16:50:33

spagg

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-14
Posty: 102
Punktów :   
Klasa postaci: Templar | 48lvl

Re: GvG z Deviance | środa, godz. 18:00

Przerobienie ore to chyba 1.47Mil... jakoś tak. Reszta się zgadza, dobrze, że napisałeś. Może ja wreszcie JP trafię


http://img409.imageshack.us/img409/1716/sygypkmthfckpi5.jpg

Offline

 
  • Index
  •  » Kosz
  •  » GvG z Deviance | środa, godz. 18:00

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
gdzie zmniejszyć rozmiar zdjęcia termoformowanie strony internetowe - hauerpower