Gildia TryHarder. Rising Force Online. Solus Server.


#1 2008-04-13 12:50:59

MiroZabijaka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-09
Posty: 46
Punktów :   

MiroZabijaka

Nigdy nie lubilem i nie umialem pisac o sobie, ale skoro trzeba....

    Mam (jak na razie) 16 lat (ale wygladam na starszego, serio!) i mieszkam w Bialymstoku. Mam wiele zalet lecz cierpliwosc to do nich nie nalezy, nie lubie noobow, szwabów,  żuli, chamstwa i buractwa i góralskiej muzyki.
    W przyszlosci bede nalezal to ruchu anty-klerykanskiego bo ksiezy tez nie lubie. Wiele osob mnie lubi mimo iz jestem typem samotnika (ma sie to COŚ ). Zaczynajac gre w RF Online myslalem ze bedzie to dobra gra kiedy nie bede gral w F.E.A.R (jestem w klanie w tej grze), ale RF wciaga - i to bardzo. Mimo ze nie jestem grzecznym chlopcem to zawsze jestem gotow do pomocy, o ile moge (i zaluje ze w RF za bardzo nie moge nikomu pomoc bo mam ostre lagi ). Nie mam wielkich planow na przyszlosc. Jak skoncze liceum (lub technikum) mam zamiar wyjechac do Wroclawia (jeszcze nigdy tam nie bylem a chcem sie wyrwac z tej dziury). Nie wiem co jeszcze moglbym napisac, wiec jesli masz do mnie pytanie to wal smialo. O ile nie bedzie dotyczylo pomocy w wykonaniu questa czy wytlumaczenia zasad gry, chetnie odpowiem. Mam nadzieje ze po raz ostatni cos takiego pisze... 





                                                                                                                                                          Miro

Offline

 

#2 2008-04-13 15:07:40

spagg

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-14
Posty: 102
Punktów :   
Klasa postaci: Templar | 48lvl

Re: MiroZabijaka

Jak ci zasady gry i questy wytłumacze to będziesz sie nawet na GMa w tej grze nadawał

A co do Wrocławia - jak dla mnie jedno z najfajniejszych miast w Polsce, typowo studenckie, dla młodych ludzi. Tam się życie nie kończy po 22:00... w nocy pełno ludzi na ulicach, w klubach, kawiarniach itp... i BRAK chamstwa (czyt. dresiarstwa:) ).


http://img409.imageshack.us/img409/1716/sygypkmthfckpi5.jpg

Offline

 

#3 2008-04-14 08:40:59

MiroZabijaka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-09
Posty: 46
Punktów :   

Re: MiroZabijaka

Z gory dziekuje za okazana pomoc, bo jak mam byc szczery, to kompletnie nic nie rozumiem z mechaniki tej gry. Ja tylko kosze wszystko co widze (i te lagi...). Wiec bede wdzieczny kazdemu kto bedzie chetny mi pomoc.           
  I jesli Wroclaw faktycznie jest taki jak mowisz, to na 100% tam pojade.

Offline

 

#4 2008-04-17 09:14:53

SolAngelica

Sexi-Moderator

11288691
Call me!
Zarejestrowany: 2008-03-14
Posty: 84
Punktów :   
Klasa postaci: GL Grazier-ka Vanja, Tula

Re: MiroZabijaka

Lepiej nie kos wszystkiego na drodze bo bedziesz jak boskajola buahhaa:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
gdzie zmniejszyć rozmiar zdjęcia termoformowanie strony internetowe - hauerpower