Gildia TryHarder. Rising Force Online. Solus Server.


#1 2008-03-14 15:47:01

spagg

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-14
Posty: 102
Punktów :   
Klasa postaci: Templar | 48lvl

Jak Wam się podoba nowe forum?

Jak widzicie, postarałem się o nowe forum, bo poprzednie, co tu dużo ukrywać, było beznadziejne. Opcja umieszczania linków dopiero po 24h od zarejestrowania mnie dobiła. To forum nie powinno sprawiać takich problemów.

Wygląd.

Moim zdaniem, super. Wszystko jest przejrzyste, dobrze ułożone, intuicyjne. Mm nadzieję, że macie takie same odczucia. W menu Profil -> Wyświetlanie możecie zmienić styl forum. Z ciekawszych, które widziałem, polecam Ju Style, HIY, Fire oraz obecny SexyBlack2.

Opcje.

Forum posiada wiele użytecznych opcji, ale jeśli czegoś nie możecie znaleźć czy też zrobić to napiszcie, a postaram się pomóc. Nie ukrywam, że sam dopiero się uczę obsługi tego cuda

Generalnie, zapraszam do komentowania i korzystania z forum!

Nasze nowe motto - dzień bez wejścia na forum jest dniem straconym

Edit:

Ok, forum posiada jedną, nieco uciążliwą wadę, z która jak sie dowiedziałem, nie da się nic zrobić. Mianowice, chodzi o 'nowe posty'. Każdy to napisze posta bądź po prostu wejdzie na forum gdzie będą nowe posty, zobaczy info ze są 'nowe posty' w tematach nawet po ich przeczytaniu. Jest to problem do tej pory nierozwiązany od strony czysto technicznej. Istnieją natomiast sposoby, aby to obejść. Pierwszy to po przeczytaniu kliknięcie opcji "Oznacz wszystkie posty jako przeczytane" w prawym górnym rogu forum. Drugi to ustawienie w profilu timeouta sesji na niska wartość, co spowoduje, że np po dłuższej nieaktywności kliknięcie na forum spowoduje logouta, a po ponownym zalogowaniu będą się wyświetlać nowe, faktycznie, nieprzeczytane, posty.


http://img409.imageshack.us/img409/1716/sygypkmthfckpi5.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora