Gildia TryHarder. Rising Force Online. Solus Server.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2008-03-14 14:13:21

spagg

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-14
Posty: 102
Punktów :   
Klasa postaci: Templar | 48lvl

System pomocy [by Sheedo]

sheedo napisał:

Mialby na celu:
- zbieranie srodkow i itemow pomocnych w lvlowaniu naszych czlonkow (mam na mysli posiadanie przez gildie okreslonych zestawow broni i armorow na lvle 35-45).
- ustalenie pewnych godzin powerlvlingu
- zbieranie booty i pozostalosci z rudy dla naszego Craftera (z tego co wiem greaf i jim sa najbardziej potrzebne, pozostalosci wszystkie)

Prosilbym o nowe propozycje i sugestie usprawnien.

mikrus napisał:

mam pewne ale...
- środki można zbierać w postaci kasy i golda w całości gildii. co do itemów to jest mały problem ponieważ o ile Int i swego rodzaju unikaty można trzymać i przekazywać w spadku to trzymanie białych rzeczy jest nieopłacalne (są one stosunkowo tanie w AH). Można oczywiście przez pozbyciem sie takiego białego itema wstawić na forum info i jakimś terminem sprzedania.

- myślę że to powinno być na hasło w grze, masz czas to expisz kogoś kto chce. Zresztą niskie lvl powinny unikać powerlvlingu jak ognia żeby nie zgimpować sobie postaci. Oczywiście nie wyklucza to pomocy w dobiciu do lvla.

- tu jestem całkowicie za. tylko craft musi dokładnie napisać co potrzebne - najlepiej jakby powstał oddzielny temat.

spagg napisał:

sheedo napisał:

- ustalenie pewnych godzin powerlvlingu

Misiek zarzucił pomysł aby każdy wyszkolił sobie 1-2 osoby. Pomysł bardzo mi się podoba. Wtedy np ja byłbym odpowiedzialny za power-leveling moich podopiecznych (oczywiście w ramach rozsądku). Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby robiły to też inne osoby. Zasadniczo w tym przypadku ustalanie stałych godzin nie będzie chyba konieczne - ktoś będzie w grze to pomoże.

mikrus napisał:

mam pewne ale...
- środki można zbierać w postaci kasy i golda w całości gildii. co do itemów to jest mały problem ponieważ o ile Int i swego rodzaju unikaty można trzymać i przekazywać w spadku to trzymanie białych rzeczy jest nieopłacalne (są one stosunkowo tanie w AH). Można oczywiście przez pozbyciem sie takiego białego itema wstawić na forum info i jakimś terminem sprzedania.

Białe itemy można sprzedawać. Trudno byłoby trzymać po kilka setów, bo przecież w gildii zdarzy się np. kilku warriorów potrzebujących tego samego seta. Poza tym Misiek i ja mamy crafterów, więc nie będzie problemu ze zrobieniem takiego białego seta. A intensy to jak już mikrus powiedział - należałoby zostawiać. Ewentualnie w ramach rekompensaty można by wypłacić trochę kasy ze środków gildiowych osobie, która by taki item oddawała.


http://img409.imageshack.us/img409/1716/sygypkmthfckpi5.jpg

Offline

 

#2 2008-03-14 19:54:50

SolAngelica

Sexi-Moderator

11288691
Call me!
Zarejestrowany: 2008-03-14
Posty: 84
Punktów :   
Klasa postaci: GL Grazier-ka Vanja, Tula

Re: System pomocy [by Sheedo]

Ja proponuje pomoc przy skrzydełkach bo z tym ciężko jest szczególnie jeśli ma się maga którego zabija już 1 calliana:((

Offline

 

#3 2008-03-30 16:21:50

BoskaJola

Użytkownik

1492093
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2008-03-30
Posty: 10
Punktów :   
Klasa postaci: gejzer czy cus :D

Re: System pomocy [by Sheedo]

SolAngelica napisał:

Ja proponuje pomoc przy skrzydełkach bo z tym ciężko jest szczególnie jeśli ma się maga którego zabija już 1 calliana:((

nom tu sie zgodze , nie zebym mial jakies aluzje ale jakby spak tankowal na calianach kiedy jest potrzebny to w 3 spokonie mozna 30 mil z 2 godziny zrobic z palecm w .... hehe

Offline

 

#4 2008-03-30 16:57:18

spagg

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-14
Posty: 102
Punktów :   
Klasa postaci: Templar | 48lvl

Re: System pomocy [by Sheedo]

No trochę przesadziłeś. Ja z mikrusem (jego tankiem) jak byłem na calianach to mając naprawdę przyzwoity sprzęt to wyciągaliśmy ok 15mil w 2h. Ale po to m. in. jest składka na gildię aby być w stanie pomóc członkom gildii z kupnem JP (może nie w całości ale jako forma dofinansowania).

PS. Ja nie jestem tankiem!! Trzy Calliany w obecnym armorze wytrzymam na raz, ale na sporym stresie. Ja jestem "pure dps"


http://img409.imageshack.us/img409/1716/sygypkmthfckpi5.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora