Gildia TryHarder. Rising Force Online. Solus Server.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

  • Index
  •  » Kosz
  •  » Propozycja zmiana nazwy Gildii ..

#1 2008-04-01 23:38:05

Parn

Użytkownik

1331345
Zarejestrowany: 2008-03-27
Posty: 18
Punktów :   
Klasa postaci: Black Knight lv. 40

Propozycja zmiana nazwy Gildii ..

Tak więc, podczas rozmowy odnośnie ustawek a w zasadzie gdyby sie nie udało wysunęła sie propozycja zmiany nazwy na "MOST WANTED" ...

Ja osobiście nie mam zdania bo obecna nazwa mi sie podoba, ale zostałem poproszony (zmotywowany) do zrobienia sondy na ten temat...

A jako Gildia możemy podejmować decyzje wspólnie.. tak wiec wypowiedzcie sie na ten temat, oddajcie głos.

Ktoś kiedyś powiedział [wersja zmieniona] :
"Nie pytaj co gildia może zrobić dla Ciebie, a co możesz zrobić dla Gildii"

P.S. Nie znalazłem działu propozycje wiec jak takowy powstanie przenieście tego posta. THX


http://miniprofile.xfire.com/bg/os/type/2/parnriv.png

Offline

 

#2 2008-04-02 14:56:28

mikrus

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-14
Posty: 71
Punktów :   
Klasa postaci: Grazier | 48lvl

Re: Propozycja zmiana nazwy Gildii ..

towarzystwo proszę nie tylko o głos ale i komentarz!! przypominam że zmiana nazwy to poważne przetasowanie!! gildie tworzymy od 0 i tak na prawdę wszystko będzie trzeba od nowa + 24 mln kasy. Nie wiem czy wszyscy wiedzą ale założenie gildii kosztuje.

Offline

 

#3 2008-04-02 15:28:05

MisiekPL

Użytkownik

3661673
Zarejestrowany: 2008-03-14
Posty: 64
Punktów :   
Klasa postaci: Artist 46lvl / Grazier 40lvl

Re: Propozycja zmiana nazwy Gildii ..

mimo że jestem nieobecny chwilowo to moje zdanie to STANOWCZE NIE!!! nie wiem skąd urodził się ten bezsensowny pomysł... tak można w nieskończoność powtarzać błędy ATTICi... rzecz raz ustalona powinna taka zostać do końca... a moim skromnym zdaniem przede wszystkim powinno się to tyczyć nazwy i loga oraz głównych zasad gildii... jak będziemy co chwila coś zmieniać to będzie to parodia gildii a nie grupa ludzi których ambicją jest wspólne osiągnięcie czegoś w tej grze... mylą wam się założenia dla których powstała ta gildia... zajmijcie się czym ważniejszym(expieniem, pozyskiwaniem nowych ambitnych członków, jednoczeniem się) a nie pierdołami

Offline

 

#4 2008-04-02 16:10:34

mikrus

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-14
Posty: 71
Punktów :   
Klasa postaci: Grazier | 48lvl

Re: Propozycja zmiana nazwy Gildii ..

misiek masz racje... co nie zmienia faktu że jak ktoś ma pomysł to niech nie boi sie go przedstawiać. To też w pewien sposób jednoczy całą gildię. Dyskusja na pewne tematy nie boli. a ja wszyscy będą się bali przedstawiać pomysły co to będzie??

Offline

 

#5 2008-04-02 17:37:46

loth

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 18
Punktów :   

Re: Propozycja zmiana nazwy Gildii ..

nie bo... nie. jak dla mnie bezsensu propozycja, po co zmieniać? to tylko nazwa


Isslyeon - Artist - 45lv
Emnalyeriar - Warlock - 44lv

Offline

 

#6 2008-04-02 17:46:37

MisiekPL

Użytkownik

3661673
Zarejestrowany: 2008-03-14
Posty: 64
Punktów :   
Klasa postaci: Artist 46lvl / Grazier 40lvl

Re: Propozycja zmiana nazwy Gildii ..

ok ok ale moim zdaniem to jest sprawa która nie podlega dyskusji... to my stworzyliśmy gildię według naszego widzimisię więc czemu teraz mamy ją zmieniać? to tak jakbym ja zbierał jakieś itemki a Wy byście mieli decydować czy mogę używać broni int czy normalnej tylko.... możecie mieć wpływ na to czy jesteście ze mną w party czy nie:D niepotrzebne zamieszanie się tylko zrobi i tyle... proponuję nie ruszać tematu nazwy gildii i jej loga... miejmy to już za sobą... w attice było sporo problemów z tego powodu więc uważam że nie powinniśmy już do tego wracać...

druga sprawa jaką chciałem od razu poruszyć to sens istnienia takich rang w grze jak founder i senat... powinniśmy się tego trzymać i chociaż w sprawach ważniejszych dla sojuszu decyzje powinni podejmować wszyscy albo przynajmniej większość upoważnionych do tego osób a nie wszyscy chętni... nie wiem kto się ze mną zgodzi ale początkowo myślałem że właśnie tak będzie wyglądał nasz sojusz...

Offline

 

#7 2008-04-02 20:52:58

mikrus

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-14
Posty: 71
Punktów :   
Klasa postaci: Grazier | 48lvl

Re: Propozycja zmiana nazwy Gildii ..

ok koniec dyskusji po 1 wola ogółu jest na "NIE" po drugie nie chce wszczynać niepotrzebnych awantur.

ZAMYKAM

Offline

 
  • Index
  •  » Kosz
  •  » Propozycja zmiana nazwy Gildii ..

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora