Gildia TryHarder. Rising Force Online. Solus Server.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2008-04-07 01:23:09

mikrus

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-14
Posty: 71
Punktów :   
Klasa postaci: Grazier | 48lvl

Cierpliwość moja dobiegła końca

Szczerze mówiąc mam już dość przypominania i proszenia co 5 sek "zarejestruj sie na forum", "wpłać kase na gildię" itp itd.

Od dziś każda osoba ma max 2 dni na zarejestrowanie się na forum, przeczytanie i zaakceptowanie regulaminu. Nie wykonanie tego polecenia 1 warn za każdy dzień zwłoki (3x warn papa).
PRZYPOMINAM ŻE KILKA OSÓB NIE PRZECZYTAŁO REGULAMINU!!

Wpłaty na gildie też już znudziło mi się co chwila przypominanie, żeby osoby wpłacały na gildię. Teraz w weekendy kiedy jest termin wpłat na guild info będzie informacja którą usunę w poniedziałek po CW o godz 13, potem posypią się warny (3x warn papa).

BTW mamy robić PB. i na prawde potrzeba tu mobilizacji. Od razu mówię WSZYSCY online maja stawiać się na takie wypady. Nie interesuje mnie że ktoś potrzebuje 1% czy 10% itp. będą warny. Nie podoba się papa


Nie jest to moje widzi mi się Zakładając tę gildię mieliśmy pewne priorytety i zaczynamy to egzekwować. Chcemy do czegoś dojść to razem nie podoba się to papa. Wszystkich traktuje równo i muszę być fair w stosunku do ludzi którzy nie robią problemów.

Offline

 

#2 2008-04-07 21:17:48

sheedo

Użytkownik

1424038
Zarejestrowany: 2008-03-14
Posty: 21
Punktów :   
Klasa postaci: Black Knight - 47

Re: Cierpliwość moja dobiegła końca

Popieram

Offline

 

#3 2008-04-08 10:58:01

SolAngelica

Sexi-Moderator

11288691
Call me!
Zarejestrowany: 2008-03-14
Posty: 84
Punktów :   
Klasa postaci: GL Grazier-ka Vanja, Tula

Re: Cierpliwość moja dobiegła końca

Ja tez -.-

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
gdzie zmniejszyć rozmiar zdjęcia termoformowanie strony internetowe - hauerpower