Gildia TryHarder. Rising Force Online. Solus Server.


#1 2008-04-13 01:05:22

Connacht

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-11
Posty: 9
Punktów :   

Connacht

Dobra teraz cos o mnie

mam 23 lata..... interesuje sie dziewczynami, szybkimi samochodami, filozaofią, naukami politycznymi, neurolingwistyką, psychologią, historią, ekonomią itp.

Poza tym to jednoczesnie ciągne prace, staż, studia i kilka kursów

Hmm..... tak zupelnie szczerze to jak zaczynalem grac w RFa to wychodzilem z zalozenia ze wbije sobie level i w wolnych chwilach bede sobie gral na PvP.  W zwiazku z tym nie chcialem sie za bardzo wkrecac w tzw. spoleznosc w Rfie... no ale wyszlo jak wyszlo.  Troszke gralem w morpegi i wiem ze gra sie przedewszystkim dla ludzi.... Bylem liderem kilku gildii... czas mojej swietnosci juz chyba minol :>  Ja chce grac przede wszytskim dla siebie, w wolnych chwilach pomiedzy obowiazkami.....  chwila rozrywki. Bede typowym zlonierzem, zero myslenia tylko na bój Nie wymagakcie odemnie skomplikowanych rzeczy, szkoda mi na nie czasu i  energii....  ale jak trzeba bedzie zabic kogos to stoje w pierwszym szeregu. W miare mozliwosci bede bil level i pt itd.   Ale czlonkiem spoleczenstwa raczej nie bede... nie bede zgrany.... -.-

Krtóka pilka.... wyszkolicie mnie, a ja bede dla was zabijal....  Mam nadzieje ze wam taki uklad pasuje...

BTW. moge nagle zniknac na dlugi czas..... nie to zebym chcial albo musial robic przerwe.... moze byc tak ze po prostu nie mam czasu zeby grac ;/ Jakby mnie ni bylo dluo i szoda miejsca to wywalcie mnie, nie bede chowal urazy, jak bede gral i bedzie miejsce to wróce

Offline

 

#2 2008-04-13 10:18:54

SolAngelica

Sexi-Moderator

11288691
Call me!
Zarejestrowany: 2008-03-14
Posty: 84
Punktów :   
Klasa postaci: GL Grazier-ka Vanja, Tula

Re: Connacht

Dużo zainteresowań. FAJNIE!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora