Gildia TryHarder. Rising Force Online. Solus Server.


#16 2008-06-01 10:36:22

MiroZabijaka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-09
Posty: 46
Punktów :   

Re: Odchodze z gildi

Ja sie przyznam ze nie expie innych bo poprostu nie lubie (moge pomoc w quescie ale jestem przeciwny epieniu kogos bo potem sa gimpy - przyklad zbiorek). Jak chodzi o cos innego niz expienie to prosze do mnie, o ile bede mogl to pomoge.

   PS. Ja na forum wchodze po kilka razy dziennie, codziennie

                                                                                                                    <3 Miro

Offline

 

#17 2008-06-01 12:43:27

Angroo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-16
Posty: 13
Punktów :   
Klasa postaci: Summoner

Re: Odchodze z gildi

widze Kertros dopiero teraz że równy z ciebie koleś....a co do gildi i tych zmian i TH_II to Kertos głosuj za mnie....bo wątpie że bede...mój głos oddaje tobie:D a i jak coś jak mam jakieś zaległości to napiście mi , nie obraże sie:P a kase wpłace jak bede na RF'ie....Pzrd

Angroo

Jakbyś kertos niewiedział jak zagłosować za mnie w zwiazku z TH_II to zagłosój na "tak"...Bo ta gildia sie rozpada i tyle nieda sie prawie nic zrobić...prawie że niema najlepszych z gildi itp

Załóżmy jak najszybciej to TH_II i bedzie po problemie CP da sie nabić i bedziemy bardziej zjednoczeni bo teraz to totalna masakra i tyle!!!   

Miłego Expienia

Ostatnio edytowany przez Angroo (2008-06-01 12:58:02)

Offline

 

#18 2008-06-01 13:59:57

SolAngelica

Sexi-Moderator

11288691
Call me!
Zarejestrowany: 2008-03-14
Posty: 84
Punktów :   
Klasa postaci: GL Grazier-ka Vanja, Tula

Re: Odchodze z gildi

Z tego co wiem Astino ciągle marudzi a jak było party to on siedział na acc a co ja na to poradzę..

Offline

 

#19 2008-06-01 16:25:59

dudisz4

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-11
Posty: 18
Punktów :   

Re: Odchodze z gildi

Astino gra caly czas....a ze gram teraz w acc to tylko po to ze nie mam co robic...loguje sie prawie co godzine na Astino i widze ze jestem albo ja sam online albo jeszcze dragon i to tyle...wiec szkoda mi czasu striker lepszy xD...wroce moze niebawem...jak cos to piszcie na gg 2578171

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
gdzie zmniejszyć rozmiar zdjęcia termoformowanie strony internetowe - hauerpower